آیپد و مک بوک های جدید در ماه مارس عرضه خواهند شد؟

آیپد و مک بوک های جدید در ماه مارس عرضه خواهند شد؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

هم رسان: شایعات زیادی در مورد تعدادی از محصولات جدید اپل به گوش می رسد، این محصولات شامل iPad Pro جدید و همچنین برخی از MacBook های جدید است. براساس گزارش اخیر، اپل محصولات جدید خود را از ماه مارس 2018  به بازار عرضه خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، اپل در حال طراحی و ساخت یک iMac جدید است که البته انتظار می رود این محصول به زودی عرضه نشود. پیش از این شایعات حاکی از این بودند که اپل یک آیپد جدید مجهز به قابلیت Face ID در اواخر 2018 رونمایی خواهد کرد.
اما طبق گزارشی از دیجی تایمز اپل رونمایی از محصولات جدید خود را از ماه آینده شروع خواهد کرد. این اخبار که از جانب زنجیره تامین اپل منتشر شده است اشاره ای به این که دقیقا چه دستگاه هایی ماه آینده رونمایی شد نکرده است.

به نقل از دیجی تایمز:” این سازندگان از تکنولوژی های رده بالایی برخوردار هستند و یا این که به تازگی به زنجیره تامین دستگاه های مصرفی اپل راه یافته اند. در میان این شرکت ها SPT که از تکنولوژی فرآوری نیکل براق برخوردار است، آماده تامین سفارشات قابل ملاحظه ای از اپل است، که می تواند از تکنولوژی خود در آماده سازی آداپتورهای مخصوص نسل جدید آیفون، آیپد و دستگاه های مک بوک که رونمایی از آنها در ماه مارس 2018 شروع خواهد شد، استفاده کند.”
این احتمال وجود دارد که اپل قصد داشته باشد تعدادی از آیپد های جدید خود را در سال جاری رونمایی کند، بنابراین می توانیم اولین مورد از این دستگاه ها را در ماه آینده مشاهده کنیم. به هر حال اگر اپل قصد داشته باشدماه آینده نمونه ای از محصولات خود را رونمایی کند، شک داریم که آن مک بوک جدید این شرکت باشد که اخیرا شایعاتی درباره آن شنیده ایم.

'); d.write('
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت: 18:57
برچسب‌ها :