اپل در حال حاضر از انرژهای کاملا تجدید پذیر استفاده می کند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

هم رسان: اپل همواره اقدامات سازگار با محیط زیست خود را به رخ همه می کشد و تلاش می کند تا محصولات خود را تا حد امکان سازگار با محیط زیست تولید کند، این اقدامات شامل استفاده از کاغذهای بازیافتی در بسته بندی محصولات و دفترچه های راهنما، استفاده از قطعات تجدیدپذیر در محصولات و همچنین استفاده از انرژی تجدیدپذیر در فرایند تولید و مراکز شرکت است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، اگرچه تصور می کنیم که همه محصولات اپل در گذشته از مواد پایدار و تجدیدناپذیر ساخته می شدند، اما خبر خوب این است که اپل ادعا می کند در حال حاضر در مراکز خود از انرژی کاملا تجدید پذیر استفاده می کند. این تغییر و تحول شامل مراکز مختلف شرکت اپل در سرتاسر دنیا از قبیل فروشگاه های خرده فروشی، دفاتر و مراکز داده ای است.
همچنین اپل اعلام کرد که موفق شده است تا 9 شریک تولیدی خود را متقاعد به استفاده از انرژی صد در صد پاک در تجهیز محصولات اپل کند. طبق گفته های اپل به این ترتیب تعداد تامین کنندگان شرکت اپل که به اقدامات سازگار با محیط زیست اپل متعهد شده اند به 23 رسیده است.

اپل در حال حاضر از <strong>انرژهای</strong> کاملا تجدید پذیر استفاده می کند
تیم کوک مدیر عامل اپل در این زمینه این طور اظهار نظر کرده است:” ما متعهد و موظف هستیم تا دنیا را بهتر از آن چیزی که دریافت کرده ایم باز پس دهیم. پس از سال ها تلاش و کار شدید با افتخار اعلام می کنیم که به این جایگاه مهم دست یافته ایم. ما قصد داریم تا مرزها و موانع احتمالی موجود در مواد مورد استفاده در محصولات، روش بازیافت آنها، کارخانجات و کار با تامین کنندگان را از بین ببریم تا منابع خلاقانه و پیشرو در زمینه انرژی های تجدید پذیر ایجاد کنیم، چرا که می دانیم آینده دنیا به این امر بستگی دارد.”
این بیانیه اپل دقیقا پس از انتشار بیانیه خود گوگل منتشر شده است که گوگل در آن اعلام کرد که از انرژی صد در صد تجدیدپذیر استفاده می کند.

'); d.write('...
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 4 تاريخ : پنجشنبه 23 فروردين 1397 ساعت: 3:18