ال جی جهت شتاب به روز رسانی های اندرویدی “مرکز ارتقاء نرم افزار” تاسیس می کند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

هم رسان: علی رغم وعده های مکرر گوگل و شرکای مختلف سخت افزاری این شرکت جهت تغییر وضعیت انتشار به روز رسانی های اندرویدی، همچنان انتشار به روز رسانی نسخه های جدید سیستم عامل اندروید به صورت آهسته و پراکنده صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از انگجت، ال جی در جدیدترین طرح خود برای تغییر این وضعیت تصمیم به احداث مرکز جدیدی به نام ” Software Upgrade Center ” در کره جنوبی گرفته است و گفته می شود که این مرکز با هدف ارائه ی سریعتر و به موقع سیستم عامل و به روز رسانی های نرم افزاری به کاربران اندروید در سراسر دنیا تاسیس شده است. اولین وظیفه این مرکز مدیریت انتشار اندروید اوریو برای پرچمدار فعلی ال جی جی 6 است که از اواخر این ماه در کره جنوبی آغاز خواهد شد.

ال جی جهت <strong>شتاب</strong> به روز رسانی های اندرویدی ارتقاء نرم افزار" تاسیس می کند" width="700" height="400" />« جون سونگ یینگ »، مدیر عامل بخش ال جی الکترونیک در اطلاعیه ای اعلام کرده است که “ارتقا و به روز رسانی پایدار و ثابت به مشتریان ما نشان می دهد که گوشی های هوشمند ال جی دارای عمر طولانی و قابل اعتمادی هستند.”
در صورتی که ال جی بتواند به روز رسانی های سیستم عامل و نرم افزار را سریعتر و به طور مداوم در دستگاه های خود پشتیبانی کند، این امر می توان در افزایش فروش محصولات این شرکت تاثیر گذار باشد.

'); d.write('...
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 3 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 23:48