HMD Global نسل جدید نوکیا ایکس را 27 آوریل معرفی می کند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

رسانه کلیک – گوشی نوکیا ایکس سال 2014 با سیستم عامل اندروید رونمایی شد. حال قرار است نسل جدید نوکیا ایکس در تاریخ 27 آوریل توسط شرکت HMD Global معرفی شود.

بسیاری از افراد علاقه مند به دنیای تکنولوژی، گوشی نوکیا ایکس را به یاد دارند. این دستگاه اولین محصول نوکیا با سیستم عامل اندروید محسوب می شود که البته تفاوت زیادی با محصولات مجهز به سیستم عامل موبایل گوگل داشت. این گوشی هوشمند اگرچه به سیستم عامل اندروید مجهز بود ولی تبدیل به یک شکست بزرگ برای این شرکت فنلاندی شد.

به تازگی تصاویری منتشر شده است که به معرفی نسل جدید نوکیا ایکس در تاریخ 27 آوریل توسط کمپانی HMD Global که وظیفه تولید دستگاه های نوکیا را برعهده دارد، اشاره می کند

بر اساس تصویری که به تازگی منتشر شده است شرکت HMD Global در تاریخ 27 آوریل مراسمی را در کشور چین برگزار خواهد کرد و دستگاهی که در این مراسم معرفی می شود، نوکیا X نام دارد. برای تشکیل حرف ایکس از دو گوشی در کنار یکدیگر استفاده شده است.

این تصویر به استفاده از نمایشگر خمیده اشاره می کند. علاوه بر این موضوع می توان به بدنه فلزی و همچنین خمیدگی پنل پشتی دستگاه نیز پی برد. معرفی این دستگاه مقداری تعجب برانگیز است چرا که تا به امروز اطلاعاتی در رابطه با این دستگاه منتشر نشده و شایعات نیز اشاره ای به آن نکرده اند.

با توجه به عدم انتشار اطلاعات نمی توان در رابطه با مشخصات فنی آن اظهار نظری کرد. این احتمال وجود دارد که در 27 آوریل با دستگاهی میان رده روبه‌رو شویم.

در حال حاضر مشخص نشده که نسل جدید نوکیا ایکس با چه نامی معرفی می شود. اگر این دستگاه از روش نامگذاری اپل استفاده کند، در مراسم HMD Global با نوکیا 10 ملاقات می کنیم که یک گوشی هوشمند پرچمدار باید باشد. برای آشنایی با این دستگاه باید تا 27 آوریل صبر کنیم (تصویری از نوکیا 10 که طراحی دوربین پنج گانه گوشی را نشان می دهد).

...
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 4 تاريخ : يکشنبه 26 فروردين 1397 ساعت: 23:48