از سال 2020 دسترسی کاربران معمولی به اپلیکیشن Hangouts قطع می‌شود

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

به ادعای پایگاه خبری 9to5Google، شرکت گوگل تا دو سال دیگر به فعالیت سرویس پیام‌رسان Hangouts خود خاتمه می‌دهد. از سال 2020 سرویس مذکور دیگر برای کاربران, معمولی, قابل استفاده نبوده و صرفا برای کسب و کارها کاربرد خواهد داشت.

منابع نزدیک به گوگل ادعا می‌کنند که این شرکت در سال 2020 سرویس Hangouts برای کاربران, معمولی, را به طور کامل غیر فعال خواهد کرد که البته مسئله چندان غافلگیر کننده‌ای نیست. چرا که غول موتورهای جستجو مدتی است که بهای بیشتری به استاندارد RCS می‌دهد و با اپلیکیشن, Android Messages آن را به سرویس پیام‌رسان استاندارد اکوسیستم اندروید تبدیل کرده است.

شنیده‌ها حاکی از آنند که با غیر فعال شدن Hangouts برای کاربران, معمولی,، گزینه‌های جایگزینی در اختیار آنان قرار می‌گیرد. اما کسب و کارها می‌توانند همچنان از این سرویس در قالب پکیج G Suite (شامل Hangouts Chat و Hangouts Meet) بهره‌مند شوند.

اگر چه تمامی این حرف‌ها فعلا در حد حدس و گمان است، اما با توجه به فراگیری استاندارد RCS که راه بسیار ساده و مناسب‌تری برای پیام‌رسانی به حساب می‌آید، تقریبا از همین حالا می‌توان صحت این شایعات را تصدیق کرد. شکی نیست که گوگل با اختصاص Hangouts به کسب و کارها می‌تواند از این اپلیکیشن, پیام‌رسان خود استفاده بسیار مفیدتری بکند.

The post از سال 2020 دسترسی, کاربران, معمولی, به اپلیکیشن, Hangouts قطع می‌شود appeared first on دیجیاتو.

...
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 3 تاريخ : شنبه 10 آذر 1397 ساعت: 21:21

close
تبلیغات در اینترنت