با این قلم دیجیتال می‌توان روی هر صفحه نمایشی نوشت [تماشا کنید]

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

کمپانی E Ink اخیرا ویدیویی را منتشر کرده که کاربرد گسترده قلم دیجیتال, جدید خود را روی دستگاه‌های مختلفی نشان می‌دهد.

در این ویدیو از جسمی شبیه به سطح پلاستیکی ساده استفاده شده که نشان می‌دهد شما تقریبا روی هر صفحه, نمایشی, می‌توانید از این نوع قلم استفاده کنید,. نکته جالب در مورد نوشت,ه‌هایی که با این قلم نگارش شده‌اند این است که آن‌ها برای مدت زمان مشخصی روی سطح صاف قرار می‌گیرند و تنها با زدن یک دکمه می‌توان آن‌ها را برای همیشه پاک کرد.

البته این تکنولوژی را پیش از این هم در قلم‌های دیگری دیده بودیم اما محصول E Ink برای کار کردن نیازی به استفاده از دیجیتایرز که معمولا برای نقاشی و نقشه‌ کشی‌های دیجیتال,ی از آن استفاده می‌شود ندارد.

E Ink برای توصیف ماده به کار رفته در قلم دیجیتال, خود از واژه سبک و بادوام استفاده می‌کند. به این معنا که شما هم می‌توانید آن‌ را به هر جایی که خواستید حمل کنید, و هم این امکان وجود دارد که مواد مورد نیازش را در صورت تمام شدن تعویض کنید,.

همان‌طور که گفتیم، با این قلم می‌توان با هر نوع دست‌خطی روی هر صفحه, نمایشی, نوشت,. E Ink اعلام کرده که قلم جدیدش تقریبا روی هر صفحه, نمایشی, با عرض بیشتر از یک متر قابل استفاده بوده و همچنین نیاز نیست که این صفحه, حتما قدرت نمایش و پردازش بالایی داشته باشد.

البته این قلم دیجیتال, هنوز با عرضه گسترده برای مصرف عمومی فاصله دارد اما سازندگانش به تازگی آن را در توکیو برای عموم به نمایش گذاشته‌اند.

استفاده از قلم‌های دیجیتال, به طور گسترده‌ای در حال افزایش است. برای مثال سامسونگ در گلکسی نوت 9 از مدل جدید قلم S pen رونمایی کرده که با مجهز شدن به بلوتوث کم مصرف، قابلیت گرفتن عکس از راه دور با گوشی یا پخش و متوقف کردن موسیقی را به کاربر می‌دهد.

The post با این قلم دیجیتال می‌توان روی هر صفحه, نمایشی, نوشت, [ تماشا, کنید,] appeared first on دیجیاتو.

...
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 3 تاريخ : شنبه 10 آذر 1397 ساعت: 21:21

close
تبلیغات در اینترنت