نگاهی به آخرین قیمت خودرو در بازار تهران + جدول

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

پس از تایید و تکذیب های فراوان درباره قیمت, گذاری خودرو,های داخلی در حاشیه بازار,، شنیده ها از آن حکایت دارد که این فرمول به تایید دولت، مجلس شورای اسلامی و زنجیره خودرو,سازی رسیده و قیمت, جدید خودرو,ها به احتمال زیاد اوایل هفته آینده اعلام خواهد شد.
بازار, خودرو, در کشور چند ماهی است که هم‌ آواز با سایر بازار,‌ها عزم صعود دارد. در این میان موارد مختلف مانند اختلاف قیمت, بازار, و کارخانه، زیان خودرو,سازان، افزایش قیمت, تمام شده و کاهش عرضه در بازار, سبب شده تا وضعیت بازار, خودرو, و قیمت, آن، در التهاب و ابهام باشد.
بازار خودرو همچنان در رکود به‌ سر می‌ برد. فعالان بازار می‌ گویند، به دلیل بلاتکلیفی در قیمت,‌ گذاری خودرو، این روزها مشتریان بیش از پیش سردرگم به نظر می‌ رسند. به گفته آنها بی‌ انگیزگی در دلالان و همچنین مشتریانی که برای کسب سود در این بازار سرمایه‌ گذاری کرده‌ اند نیز موج می ‌زند.
این در حالی است که در هفته‌ های گذشته، حضور این سرمایه‌ های سرگردان و فعالیت دلالان سبب شده بود تا بازار روند افزایشی پیدا کند. در شرایطی که بازار خودرو برای سرمایه‌ های سرگردان جذابیت گذشته را ندارد، بازهم شاهد افزایش قیمت خودرو هستیم.
استعلام قیمت خودرو های داخلی از بازار تهران, و کرجقیمت خودرو

The post نگاهی, به آخرین, قیمت خودرو در بازار تهران, + جدول, appeared first on دیجیاتو.

...
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 2 تاريخ : شنبه 17 آذر 1397 ساعت: 17:36

close
تبلیغات در اینترنت