حل مشکل بازی فورتنایت در 4 مرحله

تعرفه تبلیغات در سایت

صفحه اول روزنامه ها

صفحه اول روزنامه ها

فورت نایت(Fortnite) یکی از   بازی   های محبوبی است که بر روی پلتفرم های مختلفی همچون گوشی های هوشمند، رایانه های شخصی و کنسول های بازی در دسترس گیمرها قرار دارد. اما خودِ بازی برای اینکه بتواند کارکرد خوبی داشته باشد بر روی موارد متعددی مثل سرورهای فورت نایت که در سرتاسر جهان قرار دارند و وجود کانکشن اینترنتی قدرتمند در منازل متکی است . پس با ما باشید با موضوع   مشکل  ات بازی   فورتنایت  .

حل مشکل بازی فورتنایت در 4   مرحله  

حل مشکل بازی فورتنایت در 4 مرحله
حل مشکل بازی فورتنایت در 4 مرحله

سایت اپیک گیمز

گاهی از اوقات ممکن است با مشکل وصل نشدن فورت نایت مواجه شوید. در چنین شرایطی  قبل از هر کاری  سایت اپیک گیمز را بررسی کنید تا ببینید سرویس های مختلف این بازی در حال اجرا هستند یا مشکل عملکردی دارند.  شرکت اپیک گیمز سازنده این بازی است و تلاش می کند سایت خود را به طور مکرر به روز کند . اگر مشکلی داشتید در ابتدا به سایت سر بزنید و آن را مورد بررسی قرار دهید تا ببینید سرویس خاصی هست که مشکل داشته باشد یا خیر.

ببینید »»» فعال کردن تایید دو مرحله ایی و دریافت رقص در بازی فورتنایت

حل مشکل بازی فورتنایت در 4 مرحله
مشکلات بازی فورتنایت
حل مشکل بازی فورتنایت در 4 مرحله
مشکل بازی فورتنایت

 اکانت توییتری فورت نایت را بررسی کنید:

خوب در گام بعدی به سراغ اکانت توییتری این بازی بروید. در این اکانت  به روزرسانی های مرتبط در اختیار همه گیمرها قرار می گیرد.  برای بازدید از این اکانت کافیست سری به این لینک بزنید. قبل از اینکه بخواهید سوالی از صاحبان اکانت بپرسید بخش توییت ها و ریپلای ها را مطالعه کنید. شاید جواب سوال تان را در این بخش بیابید.

ببینید »»» چگونه بازی فورتنایت را برای اندروید دانلود کنیم؟

سایت Down Detector

در گام سوم، به سراغ سایتی به نام Down Detector می رویم. این سایت اگرچه مستقل از فورت نایت عمل می کند اما اطلاعات بسیار دقیقی در مورد مشکلات گزارش شده، مشکلات مرتبط با سرورها و سایر موارد در اختیارتان می گذارد.

حل مشکل بازی فورتنایت در 4 مرحله
حل مشکلات بازی فورتنایت

عیب یابی فورتنایت

خوب حالا به مرحله چهارم عیب یابی فورت نایت رسیدیم. اگر همه مراحلی که در بالا بدان اشاره کردیم مشکلتان را حل نکرد، بر اساس سخت افزار و سیستم عاملی که استفاده می کنید می توانید سری به لینک های زیر بزنید و اطلاعات دقیق تری برای عیب یابی فورت نایت بیابید.

ببینید »»» دانلود بازی فورتنایت Fortnite Battle Royale از سایت رسمی بازی

هر کدام از این صفحات  که توسط سایت اپیک گیمز نوشته و نگهداری می شوند، گزینه های مختلفی را برای عیب یابی در اختیارتان می گذارند که می توانید از آن ها برای برطرف کردن مشکلتان استفاده کنید.  از ریبوت سیستم گرفته تا پاک کردن کش کنسول و هدف قرار دادن مشکلات احتمالی در کانکشن اینترنت  از جمله راه حل های ارائه شده در این صفحات هستند.

– Troubleshooting Fortnite on Mac and PC

– Troubleshooting Fortnite on Xbox One

– Troubleshooting Fortnite on Nintendo Switch

– Troubleshooting Fortnite on PlayStation 4

...
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 5 تاريخ : جمعه 14 دی 1397 ساعت: 20:21