تریلر جدید Anthem گرافیک خارق العاده این بازی را به تصویر می‌کشد [تماشا کنید]

تعرفه تبلیغات در سایت

  تریلر     جدید  ی از   بازی   Anthem منتشر شده که   گرافیک   فوق   العاده   این عنوان  را به   تصویر   می‌کشد.

هر چقدر که امیدها نسبت به گیم‌پلی جدیدترین ساخته کمپانی بایوور یعنی انتم کم شده باشد، همه ما می‌دانیم که در این بازی با یکی از   خارق   العاده‌ترین گرافیک‌های نسل هشتم روبرو خواهیم بود. این موضوع به خوبی و در تریلر جدیدی که ناشر این عنوان یعنی کمپانی الکترونیک آرتز با همکاری انودیا منتشر کرده، مشهود است.

طی این ویدیو ۲ دقیقه‌ای، صحنه‌هایی از محل‌هایی که طی این بازی آن‌ها را ملاقات خواهیم کرد به تصویر کشیده می‌‌شوند. جدا از کیفیت بالای نور پردازی و جزییاتی که در محیط قابل مشاهده هستند، نبردهای Anthem هم حداقل در بخش گرافیکی جلوه زیبایی دارند.

رسیدن به این سطح از کیفیت، با تکنولوژی جدیدی که انویدیا در کارت‌های گرافیک سری RTX استفاده کرده، ممکن شده است. به این معنا که در این بازی هم باید منتظر استفاده از تکنولوژی ردیابی پرتو باشیم؛ تکنیکی در رندرینگ که بازتاب همزمان (Real-Time) نور و تعبیه افکت های سینمایی را میسر می کند.

پیش از این و طی همین هفته هم تریلر دیگری از گیم‌پلی بازی Anthem منتشر شده بود. همچنین کمپانی انویدیا طی رویداد CES 2019 از کارت گرافیک میان رده خود با نام RTX 2060 رونمایی کرد. این کارت گرافیک 349 دلاری از کارت 1070Ti سریع‌تر است و حتی 60 درصد قدرت بیشتری در قیاس با کارت گرافیکی 1060 خواهد داشت.

The post تریلر جدید Anthem گرافیک خارق العاده این بازی را به تصویر می‌کشد [  تماشا     کنید  ] appeared first on دیجیاتو.

...
نویسنده : محمد رضا جوادیان بازدید : 5 تاريخ : دوشنبه 17 دی 1397 ساعت: 21:04